Představte si domácnost, která se řídí sama. Domácnost, ve které má vše svůj řád, a vše můžete řídit odkudkoliv. Domácnost, kde jednotlivé systémy spolupracují a kooperují. Budete mít dokonalý přehled o stavu budovy a jednotlivých systémů, kdykoliv a kdekoliv.

Proč chtít „chytrý dům“?

Představte si situaci: Čekáte návštěvu a chcete si vytvořit dokonalé prostředí s nastavením světelných scén, precizního řízení teplot vytápění v jednotlivých místnostech či relaxační hudby ze špičkového audio systému po celé budově? Pak už stačí pouze aktivovat krb pomocí centrálního ovladače a vaše hledání perfektního okamžiku začíná tím, že zavoláte nám! 
Inteligentní elektroinstalace lze považovat za elektroinstalace pro 21. století, které umožní řídit Vaší domácnost, kancelář či provozovnu efektivně, efektně a chytře. Pomocí inteligentní elektroinstalace lze centrálně řídit následující systémy:
fan
1

Vzduchotechnika

Vzduchotechnika
temperature
2

Vytápění

Tepelné čerpadlo, Kotel, Elektrokotel, Plynový kotel, Podlahové vytápění,
smart-lock
3

Přístup do domu

Přístup do domu
garage
4

Vstup do garáže a stínění

Žaluzie, rolety, markýzy

smart-home1
5

Osvětlení

LED osvětlení, světelné scény, barevné tóny, regulace jasu – možnost ztlumení
cctv1
6

CCTV a EZS

Zabezpečovací systémy (EZS), Kamerové systémy (CCTV)
dishwasher
7

Spotřebiče

Spotřebiče
google-home1
8

Multimédia

LED TV, Audio či Video systém

 

LP DVORACEK a LOXONE - společná filozofie

  • Komplexost a modlární skladba systému umožňuje jeho téměř neomezené rozšíření – navrhneme individuální řešení pro každého.
  • Prostřednictvím inteligentní elektroinstalace lze aplikovat unikátní systém řízení pro domácnosti, průmyslové či komerční objekty a hotely.
  • Celý systém lze ovládat pomocí speciálního ovladače či mobilní aplikace.

Hlavní výhody inteligentních elektroinstalací:

7

Elegantní způsob, jak vše ovládat z centrálních míst.
Významná úspora energií celé budovy. Velkou výhodou inteligentní elektroinstalace je ekonomická výhodnost jejího provozu. Návratnost vložené investice je krátkodobá. Vložené prostředky se Vám tedy během let vrátí, efektivita a funkčnost celého systému zůstane napořád.
Je zde dosaženo jedinečné kombinace intuitivního ovládání (i vzdáleného) a důmyslnosti a variability celého systému.
Lze ovládat pomocí mobilního telefonu či tabletu, ať už jste doma, na dovolené či na cestě z práce. Podpora IOS/Android. Vše nainstalujeme, nastavíme a předvedeme.
Vysoký uživatelský komfort, např.: Nastavení světelných scén s individuálním nastavením (jas, barevný odstín, intenzita), perfektní regulace teploty, odvětrávání či stínění, dokonalý přehled o stavu budovy a jednotlivých systémů, kdykoliv a kdekoliv.
Dohled a bezpečnost
Vysoká míra automatizace a programovatelnosti.

 

Elektroinstalace a revize

Zabýváme se samozřejmě i oblastí klasických silnoproudých elektroinstalací. Navrhneme a zpracujeme pro Vás kompletní řešení ať už jde o byt, dům, kancelář nebo výrobní či prodejní prostory. 

Zajistíme provedení revize elektroinstalace a hromosvodů v rodinných domech, bytových domech, komerčních objektech či výrobních a nebytových prostorech. Zajišťujeme také pravidelné periodické revize, díky kterým ochráníte svůj majetek a zdraví.