Zajišťujeme komplexní služby v oblasti montáže, správě a údržbě přístupových systémů, domácích telefonů, elektrické požární signalizace, strukturované kabeláže i IT technologií (, a to pro rodinné domy, byty, kanceláře, obchodní či výrobní prostory nejen v Jihočeském kraji ale i celé České republice).

 

Datová síť

Datové rozvody neboli strukturovaná kabeláž je dnes nezbytnou součástí každé domácnosti, kanceláře či výrobních a obchodních prostor. Dnešní moderní technologie spolu komunikují a kooperují právě prostřednictvím datových rozvodů.
Dnes již nejde pouze o propojení jednotlivých počítačů do sítě či o napojení na internet. Datové rozvody jsou nezbytné také pro chod např. systémů inteligentní elektroinstalace, napojení chytré televize či dalších spotřebičů, jako je lednice či dokonce pračka. Připojení na internet tedy již není jediným smyslem datových rozvodů. Dostupné informace jsou dnes základním předpokladem dalšího rozvoje.
Datové rozvody tvoří v každém objektu páteřní síť nejen pro tok informací. Dnešní standardem je také samozřejmě Wi-Fi připojení neboli bezdrátové datové propojení. Propojení prostřednictvím strukturované kabeláže je však stabilnější, spolehlivější a umožňuje vyšší kapacitu přenosu. Běžně se dnes datové rozvody realizují prostřednictvím optických kabelů.
Navrhneme a zpracujeme datovou síť pro jakýkoliv objekt a to tak, že bude zajištěno bezchybné datové propojení všech systémů, a tedy i maximální efektivita a úspornost provozu či běžného denního života. Zvolíme optimální strukturu datové sítě, kterou následně zrealizujeme, ať už jde o rozvody prostřednictvím strukturované kabeláže, Wi-Fi či optických kabelů nebo jejich kombinace.

 

Přístupové systémy

Způsob zamezení vstupu do určených prostor neoprávněným osobám (nebo naopak povolení vstupu oprávněným osobám). Lze přiřadit možnost vstupu určené osobě v nastaveném čase do konkrétního prostoru. Umožnujě nastavení tzv. bezpečnostních propustí – pokud jsou otevřeny jedny dveře, nelze otevřít druhé. Při kontrole výstupu osob z objektu snadné zjištění, zda se někdo nenachází v objektu. Signalizace stavu nedovřených dveří. 
Jednoduchá náhrada při používání klíčů od několikerých dveří. Pro účelnost systému nutná instalace elektrických zámků. Vhodné v kombinací s domácím telefonem pro možnost vstupu osob, které nemají přístup do určeného prostoru.

 

Domácí telefon

Základní rozdělení představuje domácí na audio a videotelefon Umožňuje identifikace osob vstupujících do objektu bez nutnosti osobního kontaktu. Lze otevření dveří z místa obsluhy (nutná instalace elektrického zámku ovládaného dálkově). Existuje zde prakticky neomezená možnost instalace vstupních jednotek a vnitřních telefonů. Umožňuje použití číselného kódu nebo čipu či karty pro otevření ovládaných dveří.

Audio a Video

Realizujeme multimediální systémy (audio a video) navržené vždy individuálně dle přání našich klientů.